5 lat gwarancji na stację zasilania.
Jeśli stacja zawiedzie – wymienimy ją od ręki na nową.*

POWERNESS to producent najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie ładowania. Specjalizujemy się w dostarczaniu bezpiecznych, przenośnych i zrównoważonych źródeł energii, idealnych dla miłośników aktywności outdoorowych. Nasza misja to stworzenie innowacyjnych, ekologicznych i mobilnych rozwiązań energetycznych, które zapewnią prawdziwą wolność energetyczną.

Nasze przenośne stacje zasilające oraz składane panele słoneczne to nowoczesne źródła zielonej energii klasy premium, pozwalające cieszyć się stałym dostępem do energii elektrycznej. Pozwól sobie na maksymalną mobilność i zasil swoje urządzenia w dowolnym miejscu i czasie. Niezależnie od tego, czy jesteś w górach, na kempingu, czy po prostu podróżujesz, POWERNESS zapewni Ci niezbędną moc!

PROUDLY FOUNDED IN CALIFORNIA

POWERNESS ciągle pracuje nad doskonaleniem parametrów technicznych i praktycznych naszych stacji zasilania i paneli fotowoltaicznych, aby dostarczyć użytkownikom najlepsze produkty na rynku. Dzięki innowacyjnym technologiom i regularnym testom, nasze produkty są wyposażone w wiele praktycznych i unikalnych rozwiązań, takich jak bezprzewodowe ładowanie, składane uchwyty i zintegrowane wyświetlacze LCD. Wykorzystujemy najnowsze technologie i projektujemy z myślą o potrzebach użytkowników, aby wygodnie dostarczać energię podczas każdej przygody.

 

Jesteśmy pewni jakości naszych produktów. Dlatego każda z naszych stacji zasilania ma aż 5-letnią gwarancję. Co więcej jeśli nasz jeśli nasz produkt zawiedzie w pierwszym roku użytkowania –  wymienimy go na nowy bez zbędnych pytań.

Scroll to Top